Výsledkové listiny

KSLv BB 2018 / 2019

KSLv (výsledková listina)

Majstrovstvá kraja Banská Bystrica – Žiar nad Hronom; 9. – 10. 2. 2019

Majstrovstvá kraja Banská Bystrica (výsledky a propozície)

Geletka bryndze – Zvolenská Slatina; 2. 2. 2019

Organizátor súťaže bolo Ministerstvo školstva,vedy, výskumu a športu SR, Slovenský strelecký zväz, Krajský výbor SSZ Banská Bystrica a športovo strelecký klub ZV-0097 Strieborník Zvolenská Slatina pod záštitou O. Usporiadateľ súťaže bola ZŠ Kriváň. Pozrite si propozície a výsledkovú listinu.

Propozície a výsledky (O geletku bryndze 2019)

10. marca 2018 sa uskutočnil XXXVII.ročník súťaže v streľbe zo VzPi 40, VzPu 40 pod názvom „O GELETKU BRYNDZE“   Organizátor súťaže bolo Ministerstvo školstva,vedy, výskumu a športu SR, Slovenský strelecký zväz, Krajský výbor SSZ Banská Bystrica a športovo strelecký klub ZV-0097 Strieborník Zvolenská Slatina pod záštitou O. Usporiadateľ súťaže bola ZŠ Kriváň. Pozrite si propozície a výsledkovú listinu.

Propozície a výsledky (O geletku bryndze)

6.3.2018 sa uskutočnil XVI. ročník CENY MIERU v streľbe zo vzduchových zbraní pre žiakov ZŠ okresov Dt, Ka, Lc,Pt,ZH a Zv, ktoré organizoval Slovenský strelecký zväz Ministerstvo školstva vedy výskumu a športu SR, Obecný úrad a ZŠ s MŠ Terézie Vansovej Zvolenská Slatina, miestna organizácia Matice Slovenskej a športovo strelecký klub STRIEBORNÍK Zvolenská Slatina.  Pozrite si  propozície súťaže a výsledky za jednotlivé ročníky a triedy našich žiakov vo Zv. Slatine, ktorí podávali veľmi dobré a niektorí vynikajúce výkony.

Cena mieru (propozície a výsledky)

V mesiaci december 2017 sa uskutočnili Majstrovstvá školy v streľbe zo VzPu ( ZŠ s MŠ T. Vansovej vo Zvolenskej Slatine), ktoré organizovali členovia nášho streleckého klubu ŠSK Strieborník.  Pozrite si  propozície súťaže a výsledky za jednotlivé ročníky a triedy našich žiakov vo Zv. Slatine, ktorí podávali veľmi dobré a niektorí vynikajúce výkony.

Majstrovstvá triedy žiakov v streľbe zo VzPu ZŠ s MŠ Zv.Slatina 2017
Majstrovstvá triedy žiakov v streľbe zo VzPu ZŠ s MŠ Zv.Slatina 2017
Majstrovstvá triedy žiakov po jednotlivých triedach 2017
Majstrovstvá triedy žiakov po jednotlivých triedach 2017

V mesiaci december 2017 sa uskutočnili Majstrovstvá okresu Zvolen žiakov v streľbe zo VzPu 30-zalamovacia, v kategórii mladší žiaci a starší žiaci, zúčastniť sa mohli 3 členné družstva. Organizátor súťaže bolo Ministerstvo školstva,vedy, výskumu a športu SR, Slovenský strelecký zväz, Krajský výbor SSZ Banská Bystrica a ŠSK DT-437 Kriváň. Usporiadateľ súťaže bola ZŠ Kriváň. Žiaci zo ZŠ s MŠ T.Vansovej zo Zv Slatiny obsadili popredné miesta. Pozrite si propozície a výsledkovú listinu.

Výsledková listina, Majstrovstvá okresu Zvolen 2017, žiaci
Výsledková listina, Majstrovstvá okresu Zvolen 2017, žiaci